Oma lahendustes eraaedade kujundamisel oleme lähtunud sellest, et aed oleks mõnus inimestele, kes seda kasutavad. Meie mõistes aed ei ole vaid kunstipäraselt paigutatud ilusate asjade kogum, vaid Teie enda väljamõeldud paradiis, kuhu saab põgeneda, välja hüpata igapäevaelu hundirattast. Me ülesanne on aidata see Teil teoks teha. Hästi kujundatud aed on hubane ning ilus, seda on mugav kasutada ja kerge hooldada.

Aiakujunduse kavand võib olla erineva täpsusastme ja sisuga. Kõige lihtsamatel juhtudel aitab konsultatsioonist, mida toetab eskiis, millega pannakse paika Teie aia lahendus üldjoontes. Eskiis on hea lähtekoht oma edasise tegevuse planeerimiseks, kuid sellest ei piisa tavaliselt ehitamiseks. Täpsema ettekujutuse saamiseks ning ehituseelarve tegemiseks on otstarbekas tellida projekt, mis võimaldab kõik ideed visualiseerida detailselt ning arvutada ehitusmahud.Projekt peab olema koostatud tasemel, mis lubab ehitajal probleemideta projekti järgi aed valmis teha. Eskiisi või projekti tellimiseks on vajalik digitaalse alusplaani olemasolu, millel kajastuvad hooned, kaablid ja torustikud ning olemasolev haljastus. Vajadusel saame ka ise alusplaani koostada või täpsustada.

Tavapäraselt kulub hea kujunduse loomiseks ja korrektseks vormistamiseks kuu kuni poolteist.  Kavandi loomisele kuluv aeg sõltub kindlasti ka sellest, kui tihe ja tulemuslik on koostöö tellijaga: hea tulemuse saamiseks kooskõlastame projekti kõikides etappides tellijaga. Aiakujunduse tellimiseks on kõik ajad head, kuid kui soovite näiteks kevadel töödega pihta hakata, võiksite juba sügisel meiega ühendust võtta, sest kevadel on tavapäraselt paljudel oma aiaga kiire.

Täpsem info See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., või tel 5340 1463.

Escape

2009-2010 projekteeritud erakrunt Lõuna-Eestis. Autor Sulev Nurme.